top of page

Çanakkale Aynı Gün Teslimat Çiçek

Güncelleme tarihi: 29 Eki 2020

Çanakkale merkez ve Çanakkale kepez, güzelyalı bölgelerine aynı gün içerisinde çiçek teslimatı hizmeti sunmaktayız. Kaliteli ve uygun fiyatlı Çanakkale aynı gün teslimat hizmetinden faydalanmak için sitemizden sipariş verebilirsiniz.


Sitemiz üzerinden sipariş verirken mutlaka teslim edilmesini istediğiniz tarih ve saat belirtiniz. Günün yoğunluğuna göre vermiş olduğunuz siparişler için saat 09.00 ila 22.00 arasında teslimat saati belirtebilirsiniz. Teslimat detayları ve daha fazla bilgi almak için site içerisindeki canlı destek menüsünden veya whatsapp hattımız üzerinden bizimle iletişime geçip detaylı bilgi alabilirsiniz. Yalım çiçekçilik Çanakkale aynı gün teslimat ile çiçek siparişlerinizi sevdiklerinize ulaştırmaktadır.


Dağıtım bölgelerimiz ile alakalı bilgi almak için mutlaka bizimle iletişime geçiniz. Çanakkale yalım çiçekçilik ile kaliteli ve uygun fiyatlı canlı çiçek türleri sizlerle. Günün her saati internet sitemiz üzerinden kolayca sipariş verebilirsiniz. Geniş ürün yelpazemiz ve uygun fiyat garantimiz ile gönül rahatlığıyla online sipariş verebilirsiniz. .

0 görüntüleme0 yorum